Ana Sayfa / İnternetten Para Kazanma / Blogger ile para kazanmak

Blogger ile para kazanmak

Blogger ile para kazanmak
Blogger ile para kazanmak
İnternetten para kazanmak bir çok yolla mümkün olduğunu diğer makalelerimizi okuduğunuzda anlamışsınızdır. Bu makalemizde sizlere yeni bir para kazanma çeşidini tanıtacağız. Blogger ile para kazanmak !
Günümüzde blog yazarak para kazanmak gün geçtikçe popülerleşen ve çok kafa yorulan bir iş haline gelmiş durumda. Ancak  bu konu üzerinde biraz araştırma yaptığınızda ‘’kolay para kazanma’’ ‘’yatarak para kazanma’’ gibi başlıklarla ziyaretçileri sitesine çekmeye çalışan ve gerçek anlamda doğru bilgiler vermeyen internet siteleriyle dolmuş vaziyette.
Yazımıza başlamadan önce sizlere internetten kolay para kazanma diye bir şeyin söz konusu olmadığını ve her yazımızda bahsettiğimiz ‘’Emek olmadan Yemek olmaz’’ sözünü hatırlatarak detaylara geçelim.

Blogger ile para kazanmak

Başlamadan önce sizlere Blogger’ın bir Google hizmeti olduğunu ve güvenirliğinin yüksek olduğunu belirtmeliyiz. Blogger insanlara istedikleri her konuda özgürce yazılar yazarak insanlara sunmanızı ve isterseniz bu içeriklerinizden para kazanmanızı sağlayacak bir platformtur.
Açacağınız blogger sitesiyle tamamen sizin yönetiminizde tüm dünyaya açık bir şekilde yayın yapabileceksiniz.  Şimdi blogger nasıl kurulur anlatalım.

Blogger nasıl kurulur?

1.Adım: Öncelikle Blogger sayfasına giderek “KAYIT OLUN” düğmesine basın.

Blogger hesap oluşturma
Blogger hesap oluşturma
2.Adım: Kayıt ol düğmesine tıkladığınızda resimdeki gibi bir alan çıkacak buradan Google hesabı oluşturmak için sizden istenen bilgileri doldurun ve ilerleyin.
Blogger hesap oluşturma
Blogger hesap oluşturma
3.Adım: Kayıt işlemlerinizi tamamlayıp, profilinizi ayarladıktan sonra “Yeni Blog” düğmesine basarak blogger sitenizi oluşturun.
Blogger hesap oluşturma
Blogger hesap oluşturma
İşte hepsi bu kadar! Bu işlemleri yaptıktan sonra artık sizin de ücretsiz bir blog siteniz olacak. Artık yazılarınızı yazabilir ve internetten para kazanmak için ilk adımlarınızı atmış olacaksınız.
Site isminiz blogspot.com uzantısıyla olması iyi değil ancak bu bir sorun değil çünkü istediğiniz ismi kullanabilmeniz mümkün. Bunun için herhangi bir alan adı firmasından istediğiniz ismi satın alarak blogger isminizi değiştirebilirsiniz.
Bu değişiklikle site isminiz şu şekilde olacak;
Eskisi: www.seninsiten.blogspot.com Yenisi: www.seninsiten.com
Blogger ile para kazanmak için yine Google reklam servisi olan Adsense platformunu kullanacaksınız. Ancak para kazanabilmeniz için biraz içeriğinizin olması ve en az 1 hafta gibi bir sürenin geçmesini beklemelisiniz. Bu beklemenin ardından para kazanma seçeneğiniz aktif hale gelecek ve gelir elde etmeye başlayabileceksiniz.
Ayrıca adsense gelirlerini arttırmanın yollarını incelemek için ” Adsense ile para kazanmak ” isimli makalemizi okuyabilirsiniz.
Blogunuzda yayınladığınız reklamlardan tıklama başına 0,30 kuruş civarında para kazanacaksınız. Gözünüze az gelmesin bu sistemde aylık 10,000 ve daha fazlasını kazananlar mevcut buyrun size kazanç delili;
Blogger kazanç delili
Blogger kazanç delili

Und damit geht der ball an sie haben ghostwriter kosten by best-ghostwriter.com sie hnliche erfahrungen gemacht.

3 Yorumlar

  1. Blogger kullanmak her yönden avantajlıdır ilk olarak google güvencesi altındasınız yani gmail hesabınızı kaptırmadıktan sonra siteniz hacklenmez ve ücretsiz barındığınız için hosting ücreti gibide bir derdidiniz olmaz internetten para kazanmaya yeni başlayanlar için masrafsız harika bir yol bloggerdan para kazanmak

  2. blogger hali hazırda google’ın koruması altında. yani blogger sitenize ddos saldırısı işlemez. cpu aşınması derdiniz olmaz. site kasıyor derdiniz olmaz (tema sorunları haricinde). adsenseye direk blogger panelinden ulaşabilirsiniz ve oradan yönetebilirsiniz. adsense başvuruları google indexleri daha hızlı sonuçlanır. para kazanmak bu yüzden daha kolaydır. ben kendi tecrübelerime dayanarak kesinlikle para kazanmak için blogger tercih edilmelidir.

  3. Sizi dinleyip bende blogger hesabı açtım bakalım internetten para kazanmak mümkün mü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir