Ana Sayfa / Bayilik Veren Firmalar / Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

2017 Yılı Çiğ Köfte Bayilik Fiyatları

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar
Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar
Bayilik veren firmalar ile çalışmak girişimcilik risklerini en aza indiren unsurlardan birisidir. Bu makalemizde sizlere Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar 2017 Bayilik bedelleri, Franchise bedelleri, Gerekli şartlar hakkında bilgiler vereceğiz. Gün geçtikçe ülkemizin her yerinde hızla yayılan Çiğ Köfte Bayiliği genellikle bayilik maliyet şartlarının şartlarının uygun olması ve kar oranlarının yüksek olması sebebiyle tercih edilmektedir.
Yeni bir işe girmek isteyen maddi anlamda fazla bir sermaye harcamadan daha az riskle Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar ‘a başvuru yaparak bu durumu gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Ülkemizde en az sermaye ile bayilik veren firmalar genellikle çiğ köfte bayiliği olması sebebiyle bayilik almak isteyen çoğu kişinin tercihi olmuştur.

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Yeni iş kurmak isteyenler için hazırladığımız Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar 2017 listemizde cevabını bulamadıklarınızı yorum olarak iletirseniz firmaların sizlere cevap vermelerini sağlayabilirsiniz.

Komagene Çiğ Köfte Bayilik Şartları

komagene çiğ köfte bayilik şartları
komagene çiğ köfte bayilik şartları
Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar 2017 listemizin bir diğer ismi Komagene’dir. Komagene Çiğ Köfte Bayilik Şartları diğer firmalara nazaran biraz daha yüksek bedeller istese de Türkiye çapında en fazla çiğ köfte bayilik ağına sahip çiğ köfte firmasıdır. Komagene açıklamış olduğu verilerde 2014 Yılı itibariyle ülke genelinde 651 çiğ köfte bayilik firması olduğunu belirtmiştir.
Komagene Çiğ Köfte Bayilik Detayları:
1- Teminat senedi alınır.
2- Franchise Bayilik Bedeli alınmamaktadır.
3- Açılışta bayilere destek olmak amacıyla 60 Kg çiğ köfte, 1000 adet broşür ve 1000 adet magnet bedelsiz olarak vermektedir.
4- Eğitim desteği verilmektedir.
5- İş yeri dizayn tasarım ortalama yatırım maliyeti 12,000 – 35,000 TL arasında değişiklik göstermektedir.
Komagene çiğ köfte resmi internet adresi için tıklayınız.

Oses Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Oses çiğ köfte bayilik şartları
Oses çiğ köfte bayilik şartları
Oses çiğ köfte bayilik şartları marka bilinirliği olması ve uygun fiyatlarla kurulum yapılması açısından girişimciler için tercih nedeni olan firmalardan birisidir. 15,000 TL’ye kendi işinizin patronu olun sloganıyla Oses çiğ köfte bayiliği verilmektedir. Oses çiğ köfte bayiliği girişimcilere iş yerinizi ister siz kurun, ister biz kuralım şeklinde seçenek sunarak avantaj sağlamaktadır.
Oses Çiğ Köfte Bayilik Detayları:
1- Franchise bedeli alınmamaktadır.
2- Açılacak bayilik Oses kurumsal kimliğine uygun olmalıdır.
3- Tasarım ve dizayn işlemlerinin giderleri girişimciye aittir.
4- Eğitim desteği verilmektedir.
5- Reklam ve tanıtım gideri altında bedel alınmamaktadır.
6- Açılışınızda kullanmak üzere, bedelsiz ürün teminatı yapılmaktadır.
Oses çiğ köfte resmi internet adresi için tıklayınız.

İstanbul Çiğ Köfte Bayilik Şartları

İstanbul çiğ köfte bayilik şartları
İstanbul çiğ köfte bayilik şartları
İstanbul çiğ köfte bayiliği girişimcilerin tercih ettiği firmalardan birisidir. Kendi işini kurmak isteyen girişimciler için kampanya düzenleyen İstanbul Çiğ Köfte bu kampanya kapsamında 5,000 TL + KDV olan bayilik bedelini düşürerek 3,500 TL + KDV ile bayilik vermektedir. İstanbul Çiğ Köfte düzenlediği kurulum paketleriyle girişimcilere çiğ köfte bayiliği almak konusunda yardımcı olmaktadır.
İstanbul Çiğ Köfte Kurulum Paketleri
Kurulum Paketi 1 : 3.500 TL + KDV bayilik bedeli alınmaktadır.
Kurulum Paketi 2 : 4,000 TL + KDV bayilik bedeli alınmaktadır.
Kurulum Paketi 3 : 5,000 TL + KDV bayilik bedeli alınmaktadır.
İstanbul çiğ köfte bayilik fiyatlarını ve detayları hakkında yetkili firmadan bilgi almak için 0850 520 5 888 ya da 0542 841 34 34 nolu irtibat telefonlarından ulaşabilirsiniz.
İstanbul çiğ köfte resmi internet sitesi için tıklayınız.

Kral Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Kral çiğ köfte bayilik şartları
Kral çiğ köfte bayilik şartları
Kral çiğ köfte bayilik şartları gayet uygun olması sebebiyle çiğ köfte bayiliği almak isteyen girişimciler için güzel fırsatlar sunmaktadır. Kral çiğ köfte 9,000 TL bayilik bedeliyle Franchise veren firmalar arasında yer almaktadır.
Kral Çiğ Köfte Bayilik Detayları:
1- Açılışta bayilere destek olmak amacıyla 100 Kg çiğköfte ve 2,000 adet el broşürü bedelsiz olarak vermektedir.
2- İş yeri dizayn tasarım maliyetleri bayilik almak isteyen girişimcinin talep ettiği paketlere göre değişiklik göstermektedir.
Kral çiğ köfte bayilik ve franchise şartları hakkında detaylı bilgi almak için 0532 175 7 937  nolu irtibat telefonlarından ulaşabilirsiniz.
 Kral çiğ köfte resmi internet sitesi için tıklayınız.

Seit inzwischen 20 jahren ist diese krankheit meine begleiterin, an https://bachelorschreibenlassen.com/hausarbeit-schreiben/ mehreren tagen im monat.

yorumlayın

  1. Ben en çok Oses’in dürümünü seviyorum. 700 Civarında şubeleri var demek ki bayilik için mantıklı bir tercih ki yatırımcılar bu firmayı tercih ediyor.

    Makalenizde fotoğrafı olan oses bayisi ise Ankara GMK Caddesinde yolumun üzerindeydi, uğruyorduk ama kapattılar şubeyi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir