Ana Sayfa / İnternetten Para Kazanma / E-Ticaret sitelerine ürün girişi editörlüğü yaparak para kazanma

E-Ticaret sitelerine ürün girişi editörlüğü yaparak para kazanma

Ürün Girişi Editörlüğü
ürün girişi editörlüğü yaparak internetten para kazanma
İnternetten para kazanma yollarından biriside E-Ticaret sitelerine ürün girişi editörlüğü yapmaktır. Bu makalemizde sizlere ürün girişi yaparak nasıl para kazanabileceğiniz hakkında bir yazı hazırladık. Ürün girişi editörlüğü yaparak işinizin miktarına göre ayda 500 – 1000 TL kazanabilmek mümkün.

Ürün girişi editörlüğü

İnternet dünyasının alışveriş kısmında faaliyet gösteren bu sektördeki internet sitesi sahipleri, satmış olduğu ürün çeşitlerinin çok olması nedeniyle kendilerine yardım edecek editörler aramaktadırlar. Bu satıcılar Gittigidiyor, N11, Hepsiburada, Sanalpazar, Epttavm, gibi alışveriş sitelerinde ürünlerini sergilerken, kendi sitelerinde de ürünlerini sergilemektedirler. Ürün sayısı fazla olunca bu kadar alanda 1 – 2 kişinin ürün girişi yapması haliyle zordur. İşte bu alanda ürün girişi editörlüğü hizmeti vererek para kazanmaya başlayabileceksiniz. Yapacağınız tek şey işverenin size vermiş olduğu ürünü sizden istediği kıstaslar ile girişini yapmaktır.

Peki nedir bu kıstaslar?

Herhangi bir ürünün girişini yaparken yapılması gereken işlem basamakları şu şekildedir;

  • Ürün başlığı girmek
  • Ürün resimlerini girmek
  • Ürün açıklamasını girmek
  • Ürün özelliklerini girmek
  • Ürün etiketlerini girmek
Bu işlem basamaklarının hepsini yaparak 1 adet ürünün girişini yapmış olursunuz. Bu işlemlerde kullanılacak başlık, açıklama, resim, özellik, etiket gibi unsurları girmek için size kopyalayıp yapıştırabileceğiniz farklı bir ilan gösterilebilir.
Genellikle ürün girişlerinde kullanılan yöntem bu şekilde işlerken, işverenin taleplerine göre bu yöntemlerde değişiklikler olabilir. Örneğin sizden 100 kelimelik özgün kendi yazacağınız bir açıklama girmeniz istenebilir ya da özgün başlıklar kullanmanız istenebilir. Sizden istenecek yöntemin şekline göre sizde ürün girişi başına fiyatlandırma yapacaksınız. Örneğin yukarıda saydığım özellikleri kopyala yapıştır yaparak 1 ürünün girişini gerçekleştirmek için 1 lira isteyebilir, 100 kelime özgün açıklama girilmesi istendiğinde ise ürün girişi başına 2,5 lira isteyebilirsiniz.
Bir ürünü kopyala yapıştır ile girmek yaklaşık olarak 5 dakikanızı aldığını varsayarak hesap yaptığımızda 1 saat içerisinde 12 ürün girişi yapabilir ve karşılığında 12 lira kazanabilirsiniz. Sizlere bu işi yapan bir arkadaşın Bionluk  ilanını göstererek nasıl ve ne kadar gelir elde edeceğinizi belki daha iyi anlayabilirsiniz. Ürün girişi editörlüğü yapmaya karar verdiyseniz hizmetlerinizi daha çok kişiye duydurmak için tanıtım ve hizmet platformlarına ihtiyacınız vardır. Bu platformlardan birisini zaten gördünüz Bionluk burada hem hizmetinizi tanıtabilir hemde paranızı sorunsuz alabilirsiniz. Bionluk dışında ise Wmaraci ve R10 forumlarıda hizmetinizi duyurmanızda etkili olacaktır.
Sizde E-ticaret sitelerine ürün girişi editörlüğü yapmak istiyorsanız iletişim bilgilerinizi yorum olarak bırakarak sizleri aramalarını sağlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

4 Farklı Yoldan Editörlük Yaparak İnternetten para kazanmak

Of course, google mobile app was originally designed for the iphone’s screen review of get info spy app dimensions, but we’ve adapted it to work on the ipad and we’re looking into new ideas to make the app even better.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir