Ana Sayfa / İnternetten Para Kazanma / İşkur Youtuber Yetiştirecek !

İşkur Youtuber Yetiştirecek !

İşkur Youtuber Kursu düzenleyecek ! İşkur ile, Google arasında iş birliği yapılarak Youtuber olmak isteyen gençlerin yetiştirilmesini sağlayacak. İŞKUR ve Google ortaklığı ile Türkiye geneli altı ilimizde “Nasıl YouTuber olunur?” kurslarının verilmesine başlanacak.

Youtuber kursu hangi illerde verilecek?

Hali hazırda İşkur ve Google ortaklığıyla yürütülmekte olan “Türkiye İçin Dijital Dönüşüm Hareketi” projesi ile Youtuber olmak isteyen Türk gençlerine Youtuber’lık eğitimi verilmeye başlanacak. Ülkemizde Youtuber olup kuracakları kanallar ile para kazanmak isteyen gençler İşkur’un kapısını çalacaklar. Youtuber’lık kursu kapsamında Ülkemizde bu konuda para kazanan genç Youtuber’larda örnek olarak gösterilmesi planlanıyor.
İşkur bu proje kapsamında, Üniversitelerin irtibat noktaları aracılığıyla düzenlenen programlarda bir kaç il pilot seçildi ve ilk aşamada eğitim buralarda eğitim verilecek. Peki, Youtuber kursu ülkemizde hangi şehirlerde verilecek? Youtuber Eğitimi Projesi çerçevesinde;  Bursa, Kayseri, Van, Gaziantep, Samsun ve Antalya’da adaylara yönelik olarak Google tarafından “Dijital Girişimcilik ” ve “ Nasıl Youtuber olunur ?” projeleriyle öğrenci adaylarının üzerinde durularak gerekli eğitimleri alması sağlanacaktır.
İŞKUR youtuber kursunu, girişimcilik kursu  çerçevesinde vererek bir yandan öğrencilere  Youtube kanalı açmak için gerekli bilgileri sunması planlanıyor. ilerleyen devirlerde gelen talepler çerçevesinde farklı şehirlerde de yapılması planlanan proje, uzun soluklu olarak devam ettirilmesi düşünülüyor.
İŞKUR ve Google arasında sağlanan işbirliği sayesinde eğitim programından yararlanan öğrencilere yine Google tarafından “Dijital Girişimcilik Eğitimi” verilerek gelişimlerini tamamlamaları sağlanacak.

Sap c bobip 41 exam questions and practice tests practice c https://eduessayhelper.org/ bobip 41 exam software is an outcome of the professional’s investment of time, expertise and experience so the success is 100% guaranteed.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir