Ana Sayfa / Bayilik Veren Firmalar / Özsüt Bayilik Şartları

Özsüt Bayilik Şartları

Özsüt bayilik şartları
Özsüt bayilik şartları – Özsüt franchise şartları

Özsüt Bayilik Şartları Hakkında Bilgi

Sıfırdan bir girişime yatırım yapmak yerine hali hazırda otoriter, saygın, marka bilinirliği yüksek olan bir firmadan bayilik almak yatırım risklerini azaltan temel faktörlerdendir. Bu makalemizde sizlere Özsüt bayilik şartları hakkında detaylı bilgiler sunacağız.
Ticaret yapmak en iyi kazandıran yöntemlerden birisi olduğu aşikardır. Ancak ticarette başarıyı getiren temel unsurlardan birisi, yapılacak olan ticaretin olası risklerini azaltmaktır. Ticaret yapmak risktir diyenleriniz olacaktır elbet lakin körü körüne düşünmeden, araştırmadan, planlama yapmadan yapılacak herhangi bir ticaret hayallere veda etmenize neden olabilir.
Yapılacak yatırımın heba olmaması adına, ticari riski minimize etmek için bayilik alma yoluna gitmeniz sizin yararınızadır.

 Peki; sektöründe başarıyı yakalamış, ürünleriyle ve hizmetleriyle kalitesinden ödün vermeyen, başarılarıyla kafe sektörüne nam salmış Özsüt firması ne iş yapar? ÖZSÜT BAYİLİK ŞARTLARI nelerdir?

ÖZSÜT Hakkında Detaylı Bilgi

ÖZSÜT Hakkında Detaylı Bilgi

1938’li Yıllarda İzmir İlinin Kemeraltı İlçesinde küçücük bir dükkanda büyük işler yapan Sefer Usta Özsüt‘ün enfes yoğurdu ve kaymağı ile iş hayatına başladı. Çok kısa bir sürede namı yayılan Özsüt Muhallebicisi, ürün çeşitliliğini ve hijyen koşullarını daima ön planda tutarak adını tüm İzmir’e ve sektördeki rakiplerine duyurmayı başardı.
Özsüt, Türkiye genelinde günlük pasta dağıtımı yapan tek şirket olma özelliğini taşımaktadır. Kahve sektöründe de bir ilke imza atan Özsüt, Türkiye’de ilk defa portakal, fındık ve vanilya aromalı espresso’ları satışa sunarak müşteri kitlesini ve hayranlarını arttırmıştır.
Özsüt, geniş ürün yelpazesiyle tek bir alana değil bir çok alanda ürünleriyle hizmet veriyor. Sütlü tatlısından, yaş pastasına, çeşitli kahvelerinden dondurmalarına kadar geniş ürün yelpazesini kaliteyle birleştirince bayilik almak isteyen yatırımcılar için kaçırılmayacak bir fırsat haline geliyor.

ÖZSÜT Bayilik Şartları ve Maliyeti hk.

 • Özsüt; Franchise sözleşmelerini 10 yıllık yapmaktadır.
 • Özsüt; Konsepti için 50,000 USD + KDV isim hakkı bedeli almaktadır.
 • Özsüt; Yemekli konsept ve Dodini için 100,000 USD + KDV almaktadır.
 • Özsüt; Asgari olarak 50,000 TL değerinde banka teminat mektubu almaktadır.
  (bölge potansiyeline göre rakamlar değişken olabilir)
 • Özsüt; ürünlerinde kar yüzdesinin çok yüksek olduğunu beyan etmektedir.
 • Özsüt; kâr marjlarının yükselmesi için yeni ürün çalışmalarıyla ilgilenmektedir.

Özsüt Bayilik Alan Yatırımcılarına Yapılan Destekler

– Pazarlama
– Eğitim
– Lojistik ve satın alma
– İnsan Kaynakları
– Operasyon
– Kalite Kontrol
– Reklam

Özsüt Bayilik alacaklarda aranan özellikler:

 • Bu işi büyük bir özveriyle ele almak,
 • İşi daha da geliştirecek stratejiler yaratabilecek özgün düşünceye sahip olmak ,
 • Özsüt’ün belirlemiş olduğu işletme kurallarına kati surette uymak,
 • Gerekli başlangıç yatırımı olarak ortalama 250.000$ maliyeti karşılanması.

Özsüt Bayilik Başvurusu  Nasıl Yapılır?

Yatırımcıların özsüt bayilik başvurusu yapabilmesi için Özsüt resmi web site adreslerine üye olmaları, ardından sitede bulunan bayilik başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Yapılan başvurular Özsüt tarafından değerlendirilerek başvurusu uygun görülen yatırımcı adayları ile irtibata geçilir. Ardından Özsüt Bölge Satış Yönetmenleri ile ilk görüşme sağlanmaktadır. İlk görüşme aşamasında yatırımcı adaylarının yatırım yapmayı planladıkları bölge hakkında ticari bilgileri de yanında getirmesi istenmektedir.
Bu aşamalar atlatıldıktan sonra son görüşme Özsüt Genel Müdürü ile gerçekleşiyor. Görüşmelerin olumlu geçmesinin ardından ise Franchise sözleşmelerinin imzalanması aşamasına geçilmektedir.

Kafe bayiliği veren diğer firmaların detaylarını incelemek için;
Bayilik veren firmalar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Punit soni, product manager of google mobile writes the www.trymobilespy.com/ youtube app for ipad is built-in, so you can watch hd videos and read and write comments.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir